Naše fenky

Sherinka - Sissi the Best Baron *24.10.2006 - +20.11.2016

Sherinka byla zakladatelkou naší chovatelské stanice, byl to můj první pejsek a moje veliká láska, se kterou jsem pozvolna poznávala krásu toho nádherného a ušlechtilého plemene a především jeho lovecké schopnosti. Se Sherinkou jsem toho opravdu moc prožila a naučila mě co to vlastně je mít doma zlatého retrievera, byla energická a zároveň velice milá a přátelská. Odchovala dva vrhy a s majiteli štěňátek jsme stále v kontaktu. Roku 2016 ji zasáhla ošklivá a zákeřná nemoc, takže už tu mezi námi není. Vzpomínáme na ní s láskou...


Bambulka - Baboo od Vltavské stráně *21.7.2010 - +17.10.2013

Bambulka byla můj druhý pejsek, byla úplně jiná než Sherinka, byla takový malý, kulatý medvídek, byla klidná, ale svou loveckou vášeň neschovala. Spolu jsme pokračovali v loveckém výcviku a výstavách, aby jednou mohla i ona mít své potomky. Ale bohužel nám to nebylo přáno a po návratu z jedné z výstav jsme si přivezli ošklivou nemoc. Než se po všech možných vyšetřeních přišlo na to o co vlastně jde, bylo už pozdě a Bambulka nás navždy opustila. Byla to krutá rána osudu... Beruška je stále v našich srdcích a pořád na ni myslíme.


Violka - Hi I´m Violett Bloomingen gold *2.10.2013 

Violetka je další přírůstek do naší rodiny, kterou jsem si pořídila pár týdnů po tom co nás Bambulka opustila. Ne proto, aby zaplnila místečko po Babunce, ale aby mi pomohla vše lépe zvládnout a i tak to bylo moc těžké. Violka je malinkatý ďáblík, je velice temperamentní a vyrovnaná fenka. Má milou povahu a je velice přátelská a snášenlivá ke všem lidem i zvířatům.